Rozkrýváme tajemství vztahů: Mýty a pasti podle Honzy Vojtka

V dnešním světě, kde se vztahy stávají stále složitějšími a někdy i záhadnými, přichází kniha „Vztahy a mýty“ a „Vztahy a pasti“ od autora Honzy Vojtka jako světlo na konci tunelu. Tyto knihy nabízejí hluboký vhled do dynamiky vztahů a pomáhají čtenářům pochopit, jak se vyhnout běžným pastem a mýtům, které mohou vztahy zničit.

Honza Vojtko, autor těchto dvou knih, je známý svým jedinečným a průnikovým pohledem na vztahy. Jeho knihy jsou plné praktických rad a strategií, které pomáhají lidem lépe porozumět svým vztahům a jak je mohou zlepšit.

V knize „Vztahy a mýty“ Vojtko rozkrývá některé z nejčastějších mýtů o vztazích. Například mýtus, že „vztahy by měly být vždy snadné“, je jedním z těch, které Vojtko vyvrací. Podle něj vztahy vyžadují práci a úsilí a není vždy snadné je udržet.

Dalším mýtem, který Vojtko vyvrací, je představa, že „všechny konflikty jsou špatné“. Ve skutečnosti Vojtko tvrdí, že konflikty mohou být zdravé a mohou pomoci vztahu růst a vyvíjet se, pokud jsou správně řešeny.

V knize „Vztahy a pasti“ Vojtko pokračuje v rozkrývání běžných chyb, které lidé dělají ve svých vztazích. Jednou z těchto pastí je „přehnané očekávání“. Mnoho lidí vstupuje do vztahů s nerealistickými očekáváními, což může vést k zklamání a konfliktům.

Další pastí, kterou Vojtko identifikuje, je „nedostatek komunikace“. Mnoho vztahů trpí nedostatkem otevřené a upřímné komunikace, což může vést k nedorozuměním a konfliktům.

Obě knihy od Honzy Vojtka jsou neocenitelným zdrojem pro každého, kdo chce lépe porozumět dynamice vztahů a jak se vyhnout běžným pastem a mýtům. Bez ohledu na to, zda jste v novém vztahu nebo jste v dlouhodobém vztahu, tyto knihy vám poskytnou nástroje a strategie, které potřebujete k zlepšení vašeho vztahu.

V dnešním světě plném zmatku a nejistoty v oblasti vztahů jsou knihy „Vztahy a mýty“ a „Vztahy a pasti“ od Honzy Vojtka světlem, které nám ukazuje cestu. Tyto knihy nám pomáhají pochopit, jak můžeme vytvářet silnější, zdravější a šťastnější vztahy.

Honzu Vojtka lze sledovat v mnoha rozhovorech a podcastech. Spolu s Ester Geislerovou zábavnou formou edukují o vztazích v rámci přednášek Terapie sdílením

Všechny ostatní informace o Honzovi a hlavně jeho práci, párové i individuální terapii, autorské činnosti a přednáškách naleznete na: potetovanaduse.cz

Poznejte díky koučinku, jak věci uvnitř Vás fungují a díky tomu zlepšete kvalitu svého života i pohled na svět.

V rámci terapie budu Vaším průvodcem na cestě změny, pomůžu Vám nalézt řešení, které bude ušité na míru právě vám. Společně budeme pátrat po zdrojích, zaměříme se na to, co funguje a na čem můžete stavět. 

Další články

Jak najít kvalitního psychoterapeuta

V dnešní době může být hledání kvalitního psychoterapeuta komplikované. S nárůstem duševních onemocnění a rostoucím pochopením jejich významu se objevuje i více terapeutů nabízejících své služby. Jak tedy vybrat toho pravého?

Připravujeme pro vás podcast!

Rozhodli jsme se jednoho letního večera, že o svých zkušenostech názorech a novinkách nechceme jen psát. Co ale jiného, když ne psát? Chceme diskutovat a povídat si tváří v tvář. Proto jsme si řekli: „My si uděláme podcast!“