Připravujeme pro vás podcast!

Rozhodli jsme se jednoho letního večera, že o svých zkušenostech názorech a novinkách nechceme jen psát. Co ale jiného, když ne psát? Chceme diskutovat a povídat si tváří v tvář. Proto jsme si řekli: „My si uděláme podcast!“ 

Pojmenovali jsme ho TROJTEČKA. Možná se ptáte, proč takový název? Často se stává, že lidé na konci věty napíší… a nebo „…“ napíší místo celé odpovědi. Vyjadřují tím něco nevyřčeného a my chceme tyto věci říkat nahlas a  bavit se o nich.

Není to však jen tak nahrávat si podcast, který bude dosahovat, alespoň nějaké kvality a to vyvolalo další otázky. Například: kde budeme nahrávat? A s radostí můžeme povědět,  že studio je ve výstavbě. 

Další důležitou věcí jsou nějaké ty technické záležitosti. Mikrofony, nahrávací zařízení a spoustu dalších maličkostí. I v této oblasti jsme pokročili a technická stránka věci je připravena. Sáhli jsme po ověřené značce mnoha podcastery.

Teď už zbývá jen těšit se na první epizodu. My se Těšíme také. 

Poznejte díky koučinku, jak věci uvnitř Vás fungují a díky tomu zlepšete kvalitu svého života i pohled na svět.

V rámci terapie budu Vaším průvodcem na cestě změny, pomůžu Vám nalézt řešení, které bude ušité na míru právě vám. Společně budeme pátrat po zdrojích, zaměříme se na to, co funguje a na čem můžete stavět. 

Další články

Jak najít kvalitního psychoterapeuta

V dnešní době může být hledání kvalitního psychoterapeuta komplikované. S nárůstem duševních onemocnění a rostoucím pochopením jejich významu se objevuje i více terapeutů nabízejících své služby. Jak tedy vybrat toho pravého?