První epizoda Trojtečky je na světě.

Nový počin! Úspěch se dostavil!

První epizoda našeho podcastu, která se věnuje fascinujícímu tématu psychoterapie, spatřila světlo světa!

S počáteční trémou jsme se pustili do této premiéry a obrátili se k základním otázkám o psychoterapii.

S Luckou jsme se srozumitelně zamysleli nad tím, zda by se měl člověk za psychoterapii stydět. Dále jsme prozkoumali nejčastější dotazy, které klienti přinášejí, a ochotně jsme se podělili o osobní zkušenosti.

Naše uši zaznamenaly první ohlasy a zatím jsou pozitivní. Velice děkujeme všem, kteří našemu povídání věnovali svůj čas, a doufáme, že jim přineslo nové informace a nový pohled na různé situace.

 

S nadšením se již těšíme na další setkání s vámi!

První epizodu si můžete poslechnout zde:

Poznejte díky koučinku, jak věci uvnitř Vás fungují a díky tomu zlepšete kvalitu svého života i pohled na svět.

V rámci terapie budu Vaším průvodcem na cestě změny, pomůžu Vám nalézt řešení, které bude ušité na míru právě vám. Společně budeme pátrat po zdrojích, zaměříme se na to, co funguje a na čem můžete stavět. 

Další články

Jak najít kvalitního psychoterapeuta

V dnešní době může být hledání kvalitního psychoterapeuta komplikované. S nárůstem duševních onemocnění a rostoucím pochopením jejich významu se objevuje i více terapeutů nabízejících své služby. Jak tedy vybrat toho pravého?

Připravujeme pro vás podcast!

Rozhodli jsme se jednoho letního večera, že o svých zkušenostech názorech a novinkách nechceme jen psát. Co ale jiného, když ne psát? Chceme diskutovat a povídat si tváří v tvář. Proto jsme si řekli: „My si uděláme podcast!“